Skip to main content
Szczęśliwa rodzina z dziećmi

Filozofia Centrum

Działania skupione na zdrowym żywieniu od dziesięcioleci

Sercem i podstawą marki Centrum jest dążenie założyciela marki Centrum doktora Ellenbogen do zapewnienia pacjentom najlepszej możliwej suplementacji żywieniowej. Od chwili powstania pierwszego produktu Centrum Kompletne od A do Z regularnie modyfikujemy i udoskonalamy składy preparatów. Czynimy to w oparciu o najnowsze odkrycia dietetyki.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Centrum zawiera starannie wyselekcjonowane witaminy i minerały, które doskonale wspomagają twoją codzienną dietę.

Wierzymy w dążenie do doskonałości

Marka Centrum to nasze zobowiązanie do dostarczania najwyższej jakości witamin i minerałów, które uzupełniają Twoją dietę. Produkty Centrum wytwarzane są zgodnie ze standardem Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice - GMP). Jest to najwyższy standard jakości stosowany w procesie produkcji leków. Dzięki temu możesz być pewien, że każde opakowanie Centrum zawiera najwyższej jakości składniki. Podstawowe wartości, którymi kierujemy się przy opracowywaniu każdej formuły Centrum to wiedza, konsekwencja i wyjątkowa precyzja.

Mężczyzna patrzący przez mikroskop

Centrum zawiera jedynie najwyższej jakości składniki. Opracowując skład produktów Centrum zawsze opieramy się na najnowszych odkryciach z zakresu nauk o żywieniu. Nieustannie poszukujemy skutecznych składników, które mogą stać się wartościowym uzupełnienieniem produktów Centrum.

Jakość, której możesz zaufać

Jakość produktów Centrum wynika nie tylko z przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności. Dążąc do zapewnienia najwyższych standardów jako firma wyznaczyliśmy sobie dodatkowe wewnętrzne procedury jakościowe. Wytwarzanie produktów Centrum przebiega zgodnie z wymaganiami GMP (Good Manufacturing Practice, tj. Dobrej Praktyki Watwarzynia). Wszystko po to, by móc zaoferować Ci najwyższej jakości zestawy witamin i minerałów.

Kobieta prowadzaca badania w labolatorium za pomocą mikroskopu

Tradycja innowacji

Eksperci Centrum współpracują ze światem nauki dążąc do zapewnienia nieustannego postępu i innowacji w opracowywaniu zestawów multiwitaminowych.

Skład Centrum jest starannie dobrany.

Aby stworzyć idealną formułę, każdy składnik zanim zostanie zatwierdzony, poddawany jest rygorystycznej ocenie jakościowej. Dzięki temu możemy być pewni, że gotowy produkt spełnia nasze wysokie oczekiwania. Nasi eksperci śledzą najnowsze odkrycia naukowe i wdrażają je poprzez modyfikację składów suplementów diety Centrum.

Mając do wyboru 29 niezbędnych składników odżywczych, nasi eksperci dokonują precyzyjnych analiz, aby określić, które składniki tworzą optymalne formuły.

Centrum jest najlepiej sprzedającą się na świecie marką multiwitaminową.

Centrum – marka multiwitamin numer 1 na świecie.[*]

NOWOŚĆ: Nasze specjalistyczne produkty koncentrują się na Twoich potrzebach

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ

[*] Centrum to najlepiej sprzedająca się marka multiwitamin na świecie wg danych IQVIA z czwartego kwartału 2019 roku.